Spotykasz powabną kobietę, rozmawiacie o swoim życiu, opowiadasz jej o swojej działalności charytatywnej, o miłości do zwierząt, o ulubionych poezjach, które czytasz i widzisz jak jej palce zaciskają się na serwetce. Prężysz muskuły, zwilżasz językiem wargi snujesz wizje o wieczorze z winem w sypialni.

Kiedy widzisz w jej oczach iskierki, unoszące się z każdym oddechem piersi i palce kręcące bezwiednie kosmyki włosów wiesz już że taniec godowy właśnie się zakończył i nadszedł czas wina i rozkoszy.

Z winem w sypialni – w 4 odsłonach

Krok 1 – Pokaż swoją butelkę.

z winem w sypialni krok 1Wab swoją partnerkę – pokaż jej butelkę. Pozwól dotknąć jej butelki, rokoszować się gładką powierzchnią – ale tylko przez chwilę! Zabierz butelkę szybko i energicznie!

Następnie, ostrożnie i powoli tak aby nie złamać korka. Kiedy korek wyskoczy z butelki powiedz „Oooo!” i popatrz na partnerkę pikantnym wzrokiem, który oznaczać będzie tylko jedno: to, że właśnie otworzyłeś butelkę winnej rozkoszy. Teraz chwyć czule kieliszki i rzucając nieśmiałe i nieodgadnione spojrzenie i powiedz: „poznajmy mój wyuzdany pałac rozkoszy” czyli inaczej mówiąc „chodźmy z winem do sypialni”.

Krok 2 – Chwal się swoją butelką.

Kiedy będziecie z winem w sypialni, w czasie kiedy będziecie się rozbierali nie przestawaj chwalić się butelką wina – winnicą z której pochodzi,  rocznikiem w którym było stworzone, jakością winogron składających się na wino. Opowiadanie o winie to najlepsza droga do omijania tematów o których chciałbyś naprawdę mówić – o twoje męskości, o jej krągłościach, o twoich nadziejach o tym co nastąpi po zetknięciu się waszych ciał.

Opowiedz swojej kochance o wszystkim i o niczym co znane jest ci o winie – słowa takie jak „drożdże” czy też „mlekowa fermentacja” są niewątpliwymi afrodyzjakami. Powiedz też coś seksownego jak „Czy wiesz, że winorośl musi być uwodzona dotykiem ludzkich rąk, żeby rodziła owoce?”

Uśmiechaj się czule do butelki. Ściśnij ją mocno w chwili wypowiadania słowa „ręce”. I rozlej wino do kieliszków.

Krok 3- Uwolnij butelkę i zanurz się w otchłani zapachów.

To moment w którym zbliżasz się do celu. Pochyl się w stronę swojej kochanki i zanurz głęboko … nos do kieliszka. Weź głęboki wdech – to pokaże że masz głęboki zmysł węchu, który jak pokazują badania jest najbardziej pożądanym zmysłem u partnera.

Opowiedz kilka słów o bukiecie – jak przypomina on takie seksowne aromaty jak smak pasty do zębów czy też owsianki. Spowoduj żeby partnerka zaczęła wyobrażać sobie jak one wyglądają podczas gdy ty wąchasz wino – to pozwoli na udzielenie się twoich wrażeń partnerce. To pozwoli także na udawanie że nie jesteście nadzy.

Zakończ ten krok otwarcie oczy bardzo szeroko i z uśmiechem ukazującym oba szeregi zębów. To przekona że masz oczy i zęby które są uznawane za bardzo seksowne elementy u partnera.

Krok 4 – Wypij i poddaj się rozkoszy.

z winem w sypialniI wreszcie czas na ten najważniejszy krok. Do niego prowadzą wszystkie poprzednie kroki – najważniejszy krok w zrozumieniu tego jak najlepiej użyć wina w sypialni. Wypijcie wino i kochajcie się z rozkoszą … aż powróci pragnienie na kolejną butelkę wina. I kolejną rozkosz.